NAJBARDZIEJ MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIWA W POLSCE

Beer Geek Madness to najbardziej międzynarodowy festiwal piwa kraftowego w Polsce, zbierający w jednym miejscu blisko 50 browarów z Polski i zagranicy, jak również dziesiątki browarników, piwowarów i ludzi, którzy kraftowemu piwu poświęcili swoje życia.

 

10. EDYCJA - FUTURE - 2024

W tym roku, z dumą ogłaszamy dziesiątą, jubileuszową edycję naszego międzynarodowego festiwalu piwa kraftowego, który odbywa się pod hasłem "Future". To hasło jest dla nas nie tylko obietnicą, ale i manifestem – świadomym krokiem naprzód w przyszłość piwowarstwa, którą chcemy aktywnie kształtować.

Przez ostatnią dekadę festiwal stał się nie tylko wydarzeniem kulturalnym, ale i platformą wymiany doświadczeń między piwowarami z całego świata. "Future" podkreśla naszą gotowość do stawiania czoła nowym wyzwaniom, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań oraz naszą nieustającą chęć do eksploracji nieznanych dotąd smaków piwa. Dziesięciolecie festiwalu to nie tylko okazja do świętowania osiągnięć przeszłości, ale przede wszystkim spojrzenie w przyszłość – zastanowienie się, jak możemy razem kształtować świat piwa rzemieślniczego, aby był jeszcze bardziej innowacyjny, zrównoważony i integracyjny. Chcemy, aby festiwal był miejscem, gdzie pasja do piwa, kreatywność i duch współpracy łączą się, tworząc nową jakość w branży.

"Future" to więcej niż hasło – to zaproszenie do wspólnego tworzenia przyszłości, w której piwo kraftowe jest mostem łączącym tradycję z nowoczesnością, lokalność z globalnymi trendami, a przede wszystkim ludzi z pasją do piwa.

PIWA FESTIWALOWE

KOOPERACJE PIWNE

Przygotowaliśmy wyjątkowe kolaboracyjne piwa, które przenoszą w klimat festiwalu. Trzy piwa, trzy kontynenty i trzy słowa łączące całą serię: DOUBLE, IPA i FUTURE.

BGM24-Future-100-Mostow-x-UCHU

DOUBLE PHILLY SOUR IPA

100 MOSTÓW x UCHU 

Ta owocowa IPA zachwyci dużą słodyczą pochodzącą od laktozy i charakterystyczną kwaśnością, dzięki specjalnemu szczepowi drożdży. Finalnie wzbogacona przecierami z truskawek, bananów i calamansi oraz aromatami cynamonki, wanilii i kokosa.

BGM24-Future-100-Mostow-x-THIRD-MOON

NEW ENGLAND DOUBLE IPA

100 MOSTÓW x THIRD MOON

IPA w wersji z wschodniego wybrzeża z niższą goryczką, dużą mętnością przypominającą sok owocowy i z wyrazistymi aromatami dzięki chmielom Strata, Motueka i Citra (Lupomax). Soczyste i intensywnie chmielowe doznanie.

BGM24-Future-100-Mostow-x-BEAK

WEST COAST DOUBLE IPA

100 MOSTÓW x BEAK

 Jasna, klarowna IPA z zachodniego wybrzeża, bogata w chmielowy smak i goryczkę. Wykorzystano tutaj różne techniki, w tym dekokcję nadającą delikatną nutę ciasteczkową, oraz chmielenie w whirlpoolu na zimno przy użyciu chmieli Citra Lupomax o zwiększonej koncentracji olejków, co intensyfikuje aromat piwa.

MERCH FESTIWALOWY

Nasze festiwalowe szkła, koszulki oraz już kultowe workoplecaki stanowią nieodłączny element birgikowego doświadczenia! Szkło bez nóżki stanowi część każdego biletu, a pozostałe elementy merchu są jak zawsze częścią pakietu MADNESS. Wszystkie produkty będą także dostępne do nabycia w naszym festiwalowym sklepiku, a wkrótce również online

BGM-24-Future-glasses
BGM-24-Future-tshirt
BGM-24-Future-backpack
PŁACISZ RAZ > PIJESZ ILE CHCESZ • PŁACISZ RAZ > PIJESZ ILE CHCESZ • PŁACISZ RAZ > PIJESZ ILE CHCESZ •

PAKIET

BEER

18:00 - 00:00

Bilet jednodniowy (25 lub 26.04.2025)

Nielimitowana degustacja

Szkło degustacyjne

254 PLN

w tym opłaty Ticketmaster

PAKIET

GEEK

18:00 - 00:00

Bilet dwudniowy (25 i 26.04.2025)

Nielimitowana degustacja

Szkło degustacyjne

465 PLN

w tym opłaty Ticketmaster

PAKIET

MADNESS

17:00 - 00:00

Bilet dwudniowy (25 i 26.04.2025)

Nielimitowana degustacja

Szkło degustacyjne

T-shirt BGM2025

Torba festiwalowa

Wejście na festiwal godzinę wcześniej

679 PLN

w tym opłaty Ticketmaster

SKONTAKTUJ SIĘ

Z ORGANIZATOREM

© BGM 2014-2024

KIEDY?

25-26.04.2025

GDZIE?

CZASOPRZESTRZEŃ
TRAMWAJOWA 1
WROCŁAW (PL)

NAJBARDZIEJ MIĘDZYNARODOWY
FESTIWAL PIWA W POLSCE.

ORGANIZATOR FESTIWALU

stumostow24
piwnemosty

BRANDING & DESIGN

FLOV

PARTNERZY EVENTU

BartHaas
BESTMALZ
DOLNYSLASK
DPR
KEYKEG
WROT
ZOMERDIJK
Pijkranowke
impel